Bonusový program

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom e-shope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu newsletteru). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu a to v pomere každé minuté 1€ = 1 bodík pripísaný na Vaše konto. Body môžete uplatniť pri ďalšom nákupe, ich hodnota je 1 bodík = zľava 0,02€. Body môžu zbierať všetci registrovaní aj neregistrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové body?

Bonusové body získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok bonusových bodov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Bonusové body sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa body odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Body sa pripočítajú podľa vzorca 1 EUR = 1 bodík.

Môžem získať bonusové body aj inak?

Áno môžete. Za vašu registráciu vás odmeníme 100 bodmi. Za prihlásenie k odberu noviniek máte od nás ďalších 100 bodov.

Ako môžem bonusové body uplatniť?

Vaše nazbierané body vám prinášajú zľavy. Stav vašich bodov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. Neregistrovaným zákazníkom pošleme e-mail s informáciou o stave ich bonusového konta + PIN kód pre ich uplatnenie. V košíku vidíte stav bonusových bodov s možnosťou ich použitia.

Prehľad bodov ...

Prehľad počtu získaných bonusových bodov je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vašich bonus bodov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových bodov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich bodov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových bodov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými bodmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané bonusové body. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich bodov?

Platnosť Vašich bonusových bodov je obmedzená na 1095 dní, teda 3 roky. Preto ich používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Bonusové body nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe.

 

Prajeme príjemný zážitok pri nakupovaní v našom e-shope :)

Späť do obchodu