Doprava a platba

Aktuálne možnosti dodania tovaru(na ďalších pracujeme):

 

1. Osobný odber 17:00 - 20:00

Osobný odber tovaru je možný na adrese Trnavská 388/26, 903 01 Senec, telefonický kontakt: 0914 172 400. Osobný odber je možný 365 dní v roku, každý pracovný deň aj deň pracovného pokoja v čase 17:00 - 20:00(po telefonickom dohovore vopred).

 

2. Slovenská pošta - expres kuriér na adresu
Najrýchlejší a najkomfortnejší spôsob dodania. Tovar Vám bude zaslaný kuriérom až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený informačným e-mailom, ktorého súčasťou bude aj podacie číslo zásielky a linka na jej sledovanie.

 

3. Slovenská pošta - expres kuriér na poštu
Najrýchlejší spôsob dodania na pobočku Slovenskej pošty, tento spôsob dopravy je vyhovujúci najmä pre ľudí, ktorý sa v bežnom rozvozovom čase kuriérov nezdržujú na adrese bydliska. Tovar Vám bude zaslaný kuriérom na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty ku Vášmu bydlisku, kde bude uložený nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou, zásielku si vyberiete vtedy, kedy Vám to bude vyhovovať. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený informačným e-mailom, ktorého súčasťou bude aj podacie číslo zásielky a linka na jej sledovanie.

 

4. Slovenská pošta - balík na adresu

Tovar Vám bude doručený kuriérom Slovenskej pošty až do domu a obdržíte ho do 2 pracovných dní od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený informačným e-mailom, ktorého súčasťou bude aj podacie číslo zásielky a linka na jej sledovanie.

 

5. Slovenská pošta - balík na poštu
Tento spôsob dopravy je vyhovujúci najmä pre ľudí, ktorý sa v bežnom rozvozovom čase kuriérov nezdržujú na adrese bydliska. Tovar Vám bude zaslaný kuriérom Slovenskej pošty na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty ku Vášmu bydlisku, kde bude uložený do 2 pracovných dní od vyexpedovania našou spoločnosťou, zásielku si vyberiete vtedy, kedy Vám to bude vyhovovať. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený informačným e-mailom, ktorého súčasťou bude aj podacie číslo zásielky a linka na jej sledovanie.

 

6. Slovenská pošta - doporučený list 1.triedy
Najrýchlejší spôsob dodania menej objemných zásielok do 2kg. Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený informačným e-mailom, ktorého súčasťou bude aj podacie číslo zásielky a linka na jej sledovanie.

 

Aktuálne možnosti platby(na ďalších pracujeme):

 

1. Dobierkou
Za tovar zaplatíte až pri jeho preberaní(u kuriéra, na pošte).

 

2. Online platba kartou

Okamžitá online platba platobnou kartou cez platobnú bránu. Akceptované platobné karty:

- Visa

- Visa Electron

- Mastercard

- Maestro

- Dinners Club International

- Edenred

 

3. Online platba pre majiteľa účtu v Tatra banke

Okamžitá online platba cez platobnú bránu pre majiteľa účtu v Tatra banke. Ak si zvolíte túto možnosť, budete presmerovaný do internet bankingu Tatra banky, kde platbu pohodlne zrealizujete, všetky náležitosti platby budú pred-vyplnené(variabilný symbol, suma, IBAN príjemcu...).

 

4. Online platba pre majiteľa účtu vo VÚB banke

Okamžitá online platba cez platobnú bránu pre majiteľa účtu vo VÚB banke. Ak si zvolíte túto možnosť, budete presmerovaný do internet bankingu VÚB banky, kde platbu pohodlne zrealizujete, všetky náležitosti platby budú pred-vyplnené(variabilný symbol, suma, IBAN príjemcu...).

 

5. Online platba pre majiteľa účtu v Slovenskej sporiteľni

Okamžitá online platba cez platobnú bránu pre majiteľa účtu v Slovenskej sporiteľni. Ak si zvolíte túto možnosť, budete presmerovaný do internet bankingu Slovenskej sporiteľne, kde platbu pohodlne zrealizujete, všetky náležitosti platby budú pred-vyplnené(variabilný symbol, suma, IBAN príjemcu...).

 

6. Online platba pre majiteľa účtu v inej(okrem Tatra banky, VÚB banky a Slovenskej sporiteľne) slovenskej banke

Okamžitá online platba cez platobnú bránu pre majiteľa účtu v inej slovenskej banke(okrem Tatra banky, VÚB banky a Slovenskej sporiteľne). Ak si zvolíte túto možnosť, budete presmerovaný do internet bankingu, kde platbu pohodlne zrealizujete, všetky náležitosti platby budú pred-vyplnené(variabilný symbol, suma, IBAN príjemcu...).

 

7. Štandardný bankový prevod

Štandardný, zákazníkom manuálne zadávaný prevod. Tento spôsob platby je  možný pre všetky slovenské aj zahraničné banky(ak máte zahraničný bankový účet, je to jediná možnosť platby bankovým prevodom v našom e-shope). Po vytvorení objednávky a zvolení platby štandardným bankovým prevodom Vám príde do mailu rekapitulácia objednávky informácia s nasledujúcimi platobnými údajmi(objednávka bude expedovaná, resp. pripravená na osobný odber ihneď po nabehnutí platby na náš účet, platba musí byť našim systémom prijatá do 3 pracovných dní, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná:

- celková suma objednávky

- náš IBAN, na ktorý je potrebné previesť celkovú sumu objednávky

SK80 0200 0000 0043 7094 6256

- variabilný symbol(číslo faktúry), dôležitý údaj na spárovanie platby s konkrétnou objednávkou

Späť do obchodu